Терапевтична група

Запрошуємо бажаючих, які прагнуть змінити якість свого життя і готові знайти час і сміливість, щоб зробити крок для більшого розуміння себе, своїх почуттів, бажань, потреб, страхів, своїх стосунків з оточуючими до участі в терапевтичній групі.

Маючи змогу бути в групі з іншими людьми, Ви зможете поговорити на непрості теми, отримати підтримку, побачити себе очима іншої людини. Те, що відбувається в терапевтичній групі, дуже подібне на те, що відбувається з нами в реальному житті.
Група дає Вам можливість зустрітися з собою, зустрітися з іншими, отримати підтримку, покращити свої стосунки в житті, вирішити свої проблеми, оволодіти навиками психологічної самодопомоги. На групу можна приходити з різними запитами і проблемами.
Група – це складний, цікавий динамічний і творчий процес, який дає можливість відкрити значення того що відбувається у вашому житті, вільного самовираження своїх почуттів, переживань, думок, фантазій і снів.
Психотерапевтична група – це дзеркало, в якому можна побачити свої відносини з іншими людьми в реальному житті. Робота відбувається у загальній розмові про важливе для кожного, індивідуальній роботі психотерапевта з кожним учасником, використовуються методи тілесної терапії, психодрами, арт-терапія (малюнок, рух, музика).

Група починає роботу 12.09.16. о 19:00.
Кількість учасників 6-10 осіб.
Тривалість 2,5 год.
Група буде відбуватися по понеділкам, один раз на два тижні.
Попередньо проводиться співбесіда з одним з ведучих групи.

Ведучі групи:
Марія Гоянюк
– психолог, психотерапевт, навчальний терапевт і супервізор Української Спілки Психотерапевтів в напрямку клієнт-центрована терапія, сертифікований член Європейської асоціації психотерапії.
Валерій Бесараб – психолог, психотерапевт, ко-терапевт Української Спілки Психотерапевтів в напрямку клієнт-центрована терапія.

Записатися на консультацію

 


  ×
  Написати нам

   

   Ваше ім'я, або псевдонім (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   ×
   Написать нам
   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
   ×