Семінар-практикум для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас взяти участь у нашому першому семінарі-практикумі в «Психологічному клубі для батьків».

Цього разу семінар буде присвячений питанням готовності дитини до школи.

Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися», – писав відомий дитячий психолог Л. А. Венгер.

Це не означає, що даремно вчити абетку та невтомно рахувати яблука, дерева і пташок. Це означає, що такі навички, як не дивно, — не головне у готовності дитини до школи.

Підготовка до школи включає в себе два основних аспекти: фізіологічний та психологічний. Фізіологічний аспект передбачає те, що дитина має бути готова до школи фізично, тобто не мати серйозних хвороб. Психологічний аспект включає в себе три компоненти : інтелектуальну готовність , особистісну і соціальну, емоційно-вольову.

Інтелектуальна готовність означає, що майбутній першокласник повинен володіти певним комплексом знань і умінь, який знадобиться для успішного навчання в школі. Емоційно-вольова готовність  передбачає у дитини інтерес до отримання нових знань, здатність виконувати завдання, які не завжди хочеться, посидючість. Особистісна або  соціальна готовність передбачає вміння дитини спілкуватись з дітьми та дорослими, розуміти та визнавати авторитет дорослих.

Як допомогти дитині пристосуватися до нової соціальної ролі? Які особливості вікового розвитку не можна ігнорувати? Можливі очікування , страхи першокласника і як вони проявляються в поведінці. Режим , дисципліна, свобода і довіра – як все це поєднати у відносинах з дитиною? Як зберегти здоров’я першокласника?

Про це та багато іншого на нашому семінарі.

Дата семінару – 17.09.
Початок об 11:00.
Тривалість семінару 3 год. з перервою на каву.
Кількість учасників 10-12 людей.
Реєстрація для участі в семінарі до 15.09.

Записатися на консультацію

 


  ×
  Написати нам

   

   Ваше ім'я, або псевдонім (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   ×
   Написать нам
   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
   ×