Про нас

Людина має свій внутрішній світ і разом із тим вона перебуває у певному оточенні. Звісно, що в цих двох світах постійно відбуваються різні ситуації, якісь події. І коли з людиною щось трапляється у зовнішньому світі: вона захворіла чи в неї зламалось щось із техніки, або в неї щось поцупили, – куди вона звертається? До відповідного фахівця: лікаря, майстра з ремонту, правоохоронця. Люди знають куди звернутися у разі потреби. А що вони роблять, коли проблеми із внутрішнім світом, не можуть дати лад думкам, переживанням? Зазвичай – ідуть до рідних та близьких. Але найкомпетентнішим фахівцем у цих проблемах є психолог. Це спеціаліст, який знає відповідь на запитання: “Як?”
Психолог виходить з того, що кожна людина знає відповідь на свою проблему, але на даний момент її не бачить.

 

Ми розпочали свою діяльність у серпні 2007 року. Наша приватна структура відображає потребу, жителів львівської та сусідніх областей, знаходити вихід з різноманітних життєвих ситуацій, долати життєві кризи, запобігати стресам, знаходити взаємопорозуміння з рідними, друзями, колегами, сусідами… Ми хочемо допомогти Вам зробити своє життя гармонійним. Завжди зможемо разом знайти вихід з ускладненої життєвої ситуації (зупинка особистісного росту, розлучення, втрата дитини, наслідки насильства в сім’ї, тривала хвороба, фобії, напади паніки, посттравматичний синдром, діагностика рівня готовності дитини до школи тощо). Ми створили для наших клієнтів максимально комфортні умови та абсолютно безпечний простір для співпраці. Враховуємо усі індивідуальні особливості наших відвідувачів, їхні потреби, і відповідно до них пропонуємо свої послуги. Кожен з наших клієнтів отримує саме те, чого прагне – практичну вигоду від спілкування з психологом.

 
В студії запроваджено попередній запис. Отже, кожний з відвідувачів має час на те, щоб налаштуватися на співпрацю. Інформація, довірена психологу – залишається в межах пари: консультант-клієнт.

 
Діяльність нашого закладу є легальною, прозорою, повністю знаходиться в правовому полі та контролюється відповідними органами. Психологічна студія є потужним ресурсом для тих, хто потребує професійної психологічної допомоги: це ті, хто знаходиться в кризовій ситуаціі; хто прагне самовиражатись через творчість; хто хоче вміти спілкуватися легко та невимушено; хто мріє мати міцний та стабільний шлюб; хто бажає завжди знаходити спільну мову з власною дитиною; хто потребує вирішення конфлікту (в тому числі позасудовим способом) та для багатьох інших. Також ми надаємо допологову підтримку вагітним жінкам. Адже, поділитися своїми відчуттями, побоюваннями та очікуваннями є дуже важливо в цей період, а часто буває – нікому.

 
Ми зможемо навчити Вас не просто слухати своїх дітей, а й розуміти їх, їхні потреби, вчасно бачити здібності й нахили і вміло їх розвивати, виховувати дітей, скеровуючи в бажане русло їхні потреби та бажання, контролювати їх, тримаючи у рамках, які, водночас, не стримували їх розвитку і не призводили до виникнення конфліктних ситуацій у сім’ї. А також – допоможемо оволодіти найбільшою мудрістю батьківства – по-справжньому любити своїх дітей такими, як вони є, а не тому, що вони відмінно вчаться, віртуозно грають на фортепіано чи здобули перемогу на обласній олімпіаді… Дайте змогу своїм дітям бути собою, і це дозволить їм бути кращими.

 
В психологічній студії “АМ-ВЕРІТАС” можна отримати консультацію практичного психолога, психолога-стиліста, сімейного психолога, дитячого психолога. Також Ви маєте можливість бути учасником групових психокорекційних та розвиваючих проектів. Психологи проводять соціально-психологічні та бізнес-тренінги. Скажімо, керівник фірми може запросити психолога для того, щоб інформувати та покращити мікроклімат у колективі. Чи – звернутися за порадою: “Що потрібно змінити у роботі, аби досягти кращих результатів?”; “Як запобігти міжособистісним конфліктам, яку обрати тактику роботи керівникові великого колективу”; “Що додати до роботи креативним людям?”; “Що покращуватиме настрій та мікроклімат у колективі?”…

 

Наші спеціалісти за допомогою соціометрії зуміють вивчити та налагодити міжособистісний клімат у колективі і, таким чином, підвищити якість роботи.

 

Ми поруч і завжди готові допомогти Вам!

 

Записатися на консультацію

 


  ×
  Написати нам

   

   Ваше ім'я, або псевдонім (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   ×
   Написать нам
   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
   ×