Коучинг

Коучинг – це коротка і чітка консультація. Консультант допомагає клієнтові подивитися на свою проблему збоку, обговорює з ним ті особливості його поведінки, які стали джерелом його реальних труднощів. В ході консультаційної бесіди клієнт отримує можливість усвідомити свої труднощі і ширше поглянути на виниклу ситуацію, а також змінити свою поведінку і ставлення до подій.

Завдання коучинга частково збігається з психотерапією: витягти людину зі своїх стереотипів поведінки. Іноді в процесі консультування клієнт розуміє, що для реалізації своїх цілей йому заважають його глибинні проблеми, а не поведінкові навички, відсутність знань або інші причини, не пов’язані з ним особисто. Тоді заявлена первісно проблема, вимагає більш уважного і глибокого розуміння. Що саме заважає в тій чи іншій проблемі, важко сказати, тут необхідним є  виключно індивідуальний підхід і в кожному конкретному випадку він завжди буде різним.  Глибинні проблеми вимагають вже психотерапевтичної допомоги.
Коучинг-це професійний метод консультування при труднощах у роботі окремих осіб, команд, колективів, груп та організацій. Коуч допомагає цілеспрямовано, дієво та успішно здійснювати свої професійні дії. Мета коучингу-обдумати робочі ситуації в індивідуальній бесіді, в команд і чи в груп і та допомогти учасникам у конструктивному розв’язанні пов’язаних з цим  проблем та труднощів,у вирішенні конфліктів та активному  регулюванні процесів змін.

Записатися на консультацію

 


  ×
  Написати нам

   

   Ваше ім'я, або псевдонім (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   ×
   Написать нам
   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]
   ×