Анонс зустрічей у Клубі для батьків – 1

Шановні батьки!

 Пропонуємо до вашої уваги цикл зустрічей у Клубі для батьків.

  1. Тренінг-семінар для батьків майбутніх першокласників (23.04.16)

     «Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим всьому цьому навчитися», –  писав відомий  дитячий психолог Л. А. Венгер.
        Ні, це не означає, що ви даремно вчили абетку та невтомно рахували яблука, дерева і пташок. Це означає, що такі навички, як не дивно, — не головне у готовності дитини до школи.
        В інтелектуальному плані у дитини повинні бути певний рівень пізнавальних інтересів, готовність до змін, бажання вчитися. Необхідне уміння долати труднощі, доводити почату справу до кінця. Важливі для успішного навчання і аналітичні навички: уміння порівнювати, зіставляти, робити висновки і узагальнення.

Про це та багато іншого  на нашому семінарі.

  1. 2. Як говорити, щоб дитина слухала, як слухати, щоб дитина говорила.

Дитина – особистість, яку потрібно поважати , розуміти, підтримувати. А для цього нам, дорослим , треба вміти її слухати й чути. Коли ми розв’язуємо проблеми, які стосуються самої дитини, то іноді мало приділяємо уваги її поглядам , думці…Намагаємося нав’язати своє доросле бачення дитячих проблем. Деякі батьки часто скаржаться на те, що діти їх просто не слухають і не виконують їх прохань і доручень.

Що робити в таких ситуаціях? Як знайти шляхи до порозуміння?

  1. Дитяча агресія. Що хоче сказати нам дитина?

Батькам часто доводиться стикатися з агресією своїх дітей. Багато мам і тат при цьому навіть відчувають легкий шок, адже вони намагалися виховувати дитину правильно, начебто нічого не упустили, а тут їх малюк проявив себе абсолютно з несподіваного боку.

Психологи стверджують,що агресія є одним із способів прояву емоції. Притаманна вона всім людям без винятку, правда, дорослі люди в більшості випадків вміють стримувати себе, дітям же ще тільки належить цьому навчитися. Дитячу агресію не завжди можна назвати злом, це також можуть бути й інші негативні емоції, наприклад, страх, образа і безпорадність.

Чому дитина поводиться агресивно? Що стоїть за цим? Які методи і шляхи подолання агресії?

  1. Виховання казкою. Створюємо казку разом.

Чомусь у деяких з нас слово «виховання» асоціюється виключно з моралями: туди не ходи, цього не роби, так чинити не можна. От тільки ефект від такого виховання низький: у дитини може включитися режим «на зло мамі відморожу вуха». Чому б не спробувати більш ненав’язливий метод виховання — наприклад, виховання казкою? Як підібрати казку в залежності від віку? З яким сюжетом? Як разом створити казку? Також психологи, психотерапевти використовують метод казкотерапіїї при виникненні психологічних проблем в дитини. Батьки також можуть надати допомогу своїй дитині завдяки казці.

Записатися на консультацію

 


×
Написати нам

 

Ваше ім'я, або псевдонім (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

×
Написать нам
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×